Za horizont poradenství

Pomáháme samostatným zprostředkovatelům i vázaným zástupcům odpoutat byznys od země, vnést do něj lehkost, čerstvý vzduch a nasměrovat ho k horizontu. Překročte vše staré a nefunkční. Vydejte se rovnou do budoucnosti.

ZÁKLADNÍ PILÍŘE NAŠÍ STRATEGIE

Efektivita aneb čas je víc než peníze

Naše nástroje testují sami poradci a realizují je špičkoví odborníci v oblasti digitalizace. Nabízíme prostředky, které naši práci posunou na vyšší úroveň. Přenechejte nudnou rutinu počítači, přestaňte prohrabovat stohy papíru a věnujte se tomu, co je nejdůležitější. Strategickým partnerem AFP pro rozvoj nových technologií a nástrojů je prestižní softwarová společnost D3S a.s.

 

Sdílení je zdroj síly a stability

Spojme síly a podpořme se navzájem i navenek! AFP je platformou, která nabízí nejen sdílení know-how a služeb, které přináší značné ekonomické úspory. Je také sjednocujícím prvkem, kde jednotliví členové tvoří dohromady silné uskupení s potenciálem radikálně vstupovat do dění v našem oboru a čelit i těm největším výzvám.

 

Důvěra v sebe i důvěra ostatních

Práce na sobě, sdílení, vzájemná podpora, mediální prezentace a využívání moderních technologií vrací poradcům sebedůvěru i prestiž. AFP nabízí prostor a podporu těm, kterým na budoucnosti a pověsti oboru opravdu záleží. Proto si svoje členy pečlivě vybíráme. U nás máte jistotu, že sdílíme stejné hodnoty. Vaše úsilí a energie budou maximalizovány a nikdy zneužity.

Buďte mezi těmi, kdo vkročí do budoucnosti poradenství.