Za horizont poradenství

Finanční a úvěrové poradenství je odvětví s obrovským potenciálem. Ale nic tu není zadarmo. Vzdělávání, zodpovědnost, čas investovaný často s nejistým výsledkem. Na druhé straně pak obrovská změna, kterou můžeme vnést do života klientů. Nemusí to být ubíjející dřina plná přebujelé administrativy, ani boj s větrnými mlýny bez možnosti ovlivňovat zásadní dění v oboru. Ale je potřeba změnit zkostnatělé a přežité postupy. Objevit nové, které budou podporou obchodu, nikoliv jeho brzdou.

AFP přináší ty správné nástroje a strategie. Jsme ti, kdo vám pomohou odpoutat váš byznys od země, vnést do něj lehkost, čerstvý vzduch a nasměrovat ho k horizontu. Překročte vše staré a nefunkční. Vydejte se rovnou do budoucnosti.

Strategie AFP stojí na třech základních pilířích

Efektivita aneb čas je víc než peníze

Naše nástroje vytvářejí sami poradci a realizují je špičkoví odborníci v oblasti digitalizace. Dokážeme rychle a efektivně reagovat na potřeby našich členů a nabídnout jim prostředky, které jejich práci posunou na vyšší úroveň. Strategickým partnerem AFP pro rozvoj nových technologií a nástrojů je prestižní mezinárodní softwarová společnost D3S a.s., která zajišťuje technické řešení a vývoj produktů AFP. Přenechejte nudnou rutinu počítači, přestaňte prohrabovat stohy papíru a věnujte se tomu, co je nejdůležitější.

Sdílení je zdroj síly a stability

Tvoříme silný a stabilní subjekt, který dokáže být protiváhou velkým hráčům na trhu, ať už jde o banky nebo různá lobbistická uskupení. Spojme síly a podpořme se navzájem i navenek! AFP je platformou, která nabízí nejen sdílení know-how a služeb, které přináší značné ekonomické úspory. Je také sjednocujícím prvkem, kde jednotliví členové tvoří dohromady silné uskupení s potenciálem radikálně vstupovat do dění v našem oboru a čelit i těm největším výzvám.

Důvěra v sebe i důvěra ostatních

Práce na sobě, sdílení, vzájemná podpora, mediální prezentace a využívání moderních technologií vrací poradcům sebedůvěru i prestiž. AFP nabízí prostor a podporu těm, kterým na budoucnosti a pověsti oboru opravdu záleží. Proto si svoje členy pečlivě vybíráme. Aby měli jistotu, že jejich hodnoty, úsilí a energie budou maximalizovány a nikdy zneužity.

Buďte mezi těmi, kdo vkročí do budoucnosti poradenství.