Finanční a úvěrové poradenství je odvětví s ohromným potenciálem. A nic tu není zadarmo. Vzdělávání, zodpovědnost, čas investovaný často s nejistým výsledkem. Na druhé straně pak obrovská změna, kterou můžeme přinést do života klientů. Nemusí to být ubíjející dřina plná přebujelé administrativy, ani boj proti větrným mlýnům bez možnosti ovlivňovat zásadní dění v oboru. Ale je potřeba opustit zkostnatělé a přežité přístupy, které už jsou pouze brzdou obchodu, a nikoliv jeho podporou.

AFP přináší ty správné nástroje a strategie. Jsme ti, kdo vám pomohou odlepit váš byznys od země, vnést do něj lehkost, čerstvý vzduch a nasměrovat ho k horizontu. Překročte staré a nefunkční a vydejte se rovnou do budoucnosti.

Strategie AFP stojí na třech základních pilířích

Efektivita aneb čas je víc než peníze

Skončila doba, kdy byla tužka a papír spolehlivější než technologie. Nové IT nástroje posouvají všechny oblasti našeho života vpřed rychleji, než jsme si kdy uměli představit. A stejně mohou posunout naši práci. Strategickým partnerem AFP pro rozvoj nových technologií a nástrojů je prestižní mezinárodní softwarová společnost D3S a.s., která zajišťuje technické řešení a vývoj produktů AFP. Ty jsou vytvářeny v přímé spolupráci a za přispění AFP, aby skutečně reflektovaly aktuální potřeby poradců a nároky trhu..

Sdílení je zdrojem síly a stability

Roztříštěnost na trhu s finančním poradenstvím škodí nejvíce firmám samotným. Proti nadnárodním gigantům nebo bankovním domům si připadáme téměř bezmocní. Když jsme sami. Ale stačí spojit síly a najednou je náš hlas slyšet daleko víc. AFP je platformou, která nabízí nejen sdílení know-how a služeb, které přináší značné ekonomické úspory. Ale je také sjednocujícím prvkem, kde jednotliví členové tvoří dohromady silný subjekt s potenciálem radikálně vstupovat do dění v našem oboru a čelit i těm největším hráčům.

Důvěra v sebe i důvěra ostatních

Prestiž oboru je aspekt, který nás bolí všechny. Ale změna je možná, i když nepřijde hned. Práce na sobě, sdílení, vzájemná podpora a využívání moderních technologií vrací poradcům sebedůvěru i prestiž. AFP nabízí prostor a podporu těm, kterým na budoucnosti a pověsti oboru opravdu záleží. Proto si svoje členy pečlivě vybíráme. Aby měli jistotu, že jejich hodnoty, úsilí a energie budou maximalizovány a nikdy zneužity.

Buďte mezi těmi, kdo vkročí do budoucnosti poradenství. VIP klub AFP